winter-girl

زمستان در راه است...

آماده شوید!

slide-1

تجربه زندگی مطبوع

راهکارهای مسکونی و اداری

شرکت تهویه آرسام تمام سعی و تخصص خود را بکار گرفته تا بهترین محصولات تهویه مطبوع را برای کاربری مسکونی و اداری مهیا کند. شما می‌توانید حتی در گرمترین روزهای سال نیز،‌ خانه‌ای خنک و راحت داشته باشید. دیگر مجبور نیستید از میان چهار مولفه مهم و کلیدی قیمت مناسب، دوام، حداکثر کارایی و مصرف بهینه انرژی تنها یک یا دو گزینه را انتخاب کنید. با انتخاب محصول خود از میان برندهایی مانند Goodman یا American Pro همه این عناصر را با هم داشته باشید.

کلیه محصولات تهویه مطبوع مسکونی و اداری، با گارانتی معتبر شرکت آرسام زیر نظر سازمان حمایت از مصرف کننده عرضه می‌گردد. لازم به ذکر است شرکت تهویه آرسام تنها نماینده مجاز شرکت afka (تولید کننده محصولات آمریکن پرو) در خاورمیانه می‌باشد. برای آشنایی بیشتر با محصولات بر روی تصاویر آنها کلیک کنید.

American Pro’s
انواع اسپلیت های دیواری

اگر در خصوص سیستم های تهویه مطبوع، نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید در اسرع وقت با نمایندگان ما در سراسر ایران تماس بگیرید.

ما متعهدیم تا رضایت کامل شما را تامین کنیم. برای پیگیری خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات ما هم اکنون اقدام نمایید.

اگر درصنعت تهویه مطبوع فعالیت می‌کنید، با اخذ نمایندگی و یا استخدام در آرسام می‌توانید با سرعت بیشتری در حرفه خود رشد کنید.

راهکارهای تجاری و صنعتی

شرکت تهویه آرسام لیست کاملی از محصولات تهویه مطبوع را برای ساختمانهای تجاری – صنعتی بزرگ و کوچک آماده دارد. کلیه مدارس، دانشگاه‌ها، انبارها، ویلا‌های بزرگ، باشگاه‌های وزرشی و … می‌توانند از خدمات ما بهره‌مند شوند. چهار گزینه مهم و کلیدی قیمت مناسب، دوام، حداکثر کارایی و مصرف بهینه انرژی در محصولات تجاری ما حرف اول را می‌زنند. سیستم‌های سرمایش و گرمایش ما شامل انواع چیلر‌های هوای خنک، مینی چیلرها، پکیج یونیت‌های پشت بامی و VRFها می‌شود.

کلیه محصولات تهویه مطبوع مسکونی و اداری، با گارانتی معتبر شرکت آرسام زیر نظر سازمان حمایت از مصرف کننده عرضه می‌گردد. برای آشنایی بیشتر با محصولات بر روی تصاویر آنها کلیک کنید.

American Pro
انواع پکیج یونیت های پشت بامی

American Pro
چیلرها و مینی چیلرهای هوای خنک

 

 

با عضویت در خبرنامه ما، از جشنواره‌ها و رویدادهای شرکت تهویه آرسام باخبر باشید.

ثبت نام انجام شد. ایمیل خود را چک کنید. متشکریم!